Tipujte a vydělávejte s realitami. Staňte se tipařem!

Co to znamená být tipař?

Tipař je člověk, který má kontakty na prodávající, ale sám se realitní činností nezabývá, jen nám usnadňuje komunikaci s potenciálními klienty.

 

Tipařem může být (téměř) každý

Tento přivýdělek je vhodný pro studenty, důchodce, maminky na mateřské i zaměstnance. A to z toho důvodu, že k nám nemáte žádné závazky ani povinnosti. Nepotřebujete žádné znalosti či dovednosti. Stačí nám zavolat na číslo +420 702 701 700 nebo zaslat e-mail přes kontaktní formulář.

MÁM TIP

 

Ilustrační obrázek

 

Jak celý proces probíhá?

Je to zcela jednoduché! Pokud víte o nemovitosti, která je na prodej, svěřte se nám s tipem a dostanete svou odměnu. Pojďme si to ukázat na modelovém příkladu.

Můj kamarád se stěhuje a potřebuje prodat svůj byt. Já mu doporučím Reality Dufek. On bude souhlasit a já tento tip zašlu této realitce. Brzy mi zavolají, domluvíme se na schůzce a podepíšeme tipařskou smlouvu, která mi zaručuje mou odměnu. Během prodeje bytu, jsem v kontaktu s realitním makléřem a vím v jakém procesu se obchod nachází. Kamarád svůj byt prodá a za pár dní mám peníze na účet. :-)

 

Kolik si můžu vydělat?

Chcete získat zajímavou odměnu za jeden tip? Tipujte a vydělávejte desítky tisíc korun. Vaše odměna závisí na výši provize a je vždy velkorysá.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fname: