Naše služby

Nabízíme kompletní servis v oblasti realit od prodeje nebo pronájmu nemovitostí, poradenství, právní servis až po profesionální propagaci a marketing v Praze, středních Čechách, Krkonoších a na Šumavě.

 

Prodej a nákup nemovitostí

Chystáte se prodat svou nemovitost nebo koupit váš vysněný dům? Svěřte se do rukou zkušených profesionálů. Pomůžeme vám s prodejem nemovitostí od A do Z. Vaši nemovitost profesionálně oceníme, připravíme k prodeji, vytvoříme okouzlující video prezentaci a najdeme toho pravého kupujícího. S námi prodejte svou nemovitost rychle, bezpečně a za nejlepší cenu.

Video prohlídky a profesionální fotografie

Dopřejte vašim potencionálním zájemcům něco navíc a zkraťte čas prodeje vaší nemovitosti. Dejte na sílu profesionálních fotografií a okouzlujících video prohlídek, které poskytnou potenciálním kupcům pohlcujících zážitek. V naší výbavě máme také drony, které umožňují divákům plně ocenit prostředí místa z ptačí perspektivy. Nepodceňujte sílu, kterou tyto vizuály mají při prodeji nemovitostí. Kvalitní obrázky a poutavé videoprezentace mohou výrazně změnit rozhodování vašich zákazníků při nákupu nemovitosti!

Hypoteční služby

Splňte si svůj sen o novém domově s naší pomocí. Jsme tým odborníků, kteří vám najdou tu nejvýhodnější hypotéku na míru. Porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší pro vás. Ušetříme vám čas i peníze a zajistíme vám klidný spánek. S námi získáte finance na vaše vysněné bydlení snadno a rychle.

Pojišťovací služby

Pojistěte svůj domov před hrozícími událostmi jako jsou přírodní živly, poškození, odcizení nebo vandalismus. Najdeme pro vás to nejvýhodnější pojištění a pojistíme váš dům od sklepa až po půdu. Abyste mohli v noci klidně spát. S námi je váš domov v bezpečí.

Právní služby

Kupní smlouva, nájemní smlouva nebo znalecký posudek pro dědické řízení – tyto dokumenty jsou velmi důležité a jejich sílu byste neměli v žádném případě podceňovat. Vytvoříme vám kvalitní právní dokumenty na míru, které budou odpovídat vašim konkrétním potřebám a pomůžeme také zajistit notářskou nebo bankovní úschovu kupní ceny. S námi máte jistotu, že vše bude v pořádku.

 

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
phone: lname: fname: fullname: