Jak probíhá prodej nemovitosti

 

 

První schůzka

Začneme tím, že si spolu zcela nezávazně popovídáme třeba u šálku dobré kávy. Probereme všechny vaše požadavky a uvidíme, jak vám můžu pomoci. Vysvětlím vám, jak pracuji a co můžete od naší spolupráce očekávat. Pak už to je jen na vás. 

Tržní odhad nemovitosti

Domluvili jsme se na oboustranně výhodných podmínkách spolupráce. Dalším krokem bude stanovení tržní ceny vaší nemovitosti. K odhadu využívám cenové mapy Valuo a CEMAP, díky kterým znám ceny všech domů a bytů v České republice a nedopustím tak, abyste nabízeli vaši nemovitost pod cenou. Zároveň zajistím, aby byla vaše nemovitost na trhu konkurenceschopná.

Příprava prodeje

Lidé vybírají očima. Proto se snažíme připravit každou nemovitost k prodeji co nejlépe, aby potencionální zájemce zaujala na první pohled. Nafotíme profesionální fotografie, připravíme atraktivní videoprohlídku nemovitosti, uděláme efektní záběry nemovitosti z ptačí perspektivy pomocí dronu, zpracujeme 3D půdorys a sepíšeme kvalitní inzerát.

Inzerce na realitních portálech

Jakmile budete vy i my spokojeni se všemi podklady, tak začneme s inzercí. Aktuálně inzerujeme na více než 40 realitních serverech, včetně těch nejnavštěvovanějších jako jsou Sreality.cz, realityiDNES.cz, Českéreality.cz, UlovDomov.cz nebo Eurobydlení.cz a další.

Sociální sítě

Víme, jak silným nástrojem jsou v dnešním světě sociální sítě. Vaši nemovitost proto budeme aktivně prezentovat na Facebooku, Instagramu i YouTube, abychom jí dali co největší šanci zazářit! Díky placené propagaci navíc dostaneme vaši nemovitost před ještě větší okruh potenciálních zájemců.

Prohlídky a reporting

Když se přihlásí první zájemci o Vaši nemovitost, vezmu si na starost osobní prohlídku nemovitosti. O tom, jak se vyvíjí zájem o vaši nemovitost vás budu průběžně informovat a na základě těchto informací společně zvážíme, jak postupovat dále. Budeme v neustálém kontaktu.

Právní a finanční servis

Jakmile se objeví vážný zájemce, prověříme jeho koupěschopnost a pomůžeme mu s případným financováním. S našimi zkušenými právníky poté zajistíme celý právní proces prodeje nemovitosti. Sestavíme kupní smlouvu a rezervační smlouvu, ale také předávací protokol, abyste byli v každém ohledu dobře chráněni.

Předání nemovitosti

Po úspěšném dokončení obchodu zbývá jen předat klíče novým majitelům. Toto je poslední krok naší spolupráce a nám nezbývá nic jiného, než Vám poděkovat za důvěru, kterou jste nám během celého procesu prokázali.

 

Jdete do toho s námi? 

 

Pojďme se spojit a domluvit se, kde se společně nad šálkem dobré kávy potkáme.

Společně to zvládneme

 

 

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
fullname: email: